SEZNAMOVAKFES2019

Na SeznamovakuFES nás bylo neuvěřitelných 100!!!

První den bylo potřeba přesunout celou tuhle obrovskou skupinu do kempu Ostružno. Před fakultou ekonomicko-správní na nás čekaly hned dva autobusy a po náročném nalodění, se vyrazilo směr SeznamovákFES. V kempu na nás již čekalo několik nedočkavců, kteří se dopravili po vlastní ose. Po náročném ubytovacím procesu jsme se pustili do seznamovacích aktivit, po kterých následovala vyčerpávající přednáška o rozvrhu a škole.  Získané informace však bylo možné vstřebat při večerní welcomeparty.

Druhý den za námi přijela milá návštěva z naší fakulty. Ta je každoročně složená z vyučujících ze všech fakultních ústavů a fakultní referentky. Studenti tedy měli možnost získat veškere potřebné informace o jejich budoucím studiu a saznámit se s několika svými vyučujícími. Odpoledne následoval program s Českou spořitelnou, která si připravila zábavné soutěže o super ceny. Studenti také měli možnost získat povědomí o nabídce brigád od České spořitelny, které nabízí přímo v Pardubicích.

V podvečer jsme měli možnost vyslechnout zajímavou přednášku od bývalého studenta naší fakulty a zakladatele společnosti e-Brana pana Semeráda, která  byla jako vždy velice inspirativní. Studenti měli také možnost setkat se s HR společnosti a získat tak přehled o možnostech spolupráce s touto Pardubickou firmou. Den plný nových informací zakončilo povídání s Terezkou s Danem, kteří jsou zakladateli SeznamovakuFes a oba úspěšní absolventi FESky. Nutností večera bylo také probrat všechny získané informace u turnaje v Beerpongu.

Třetí den byl ve znamení výletu. Vydali jsme se do Prachovských skal. Skály jsou sice jen 5 km vzádálené, ale i tak to byl náročný vylet a jako jeden z velkých úspěchu našeho SeznamovákFES týmu považuji, že se nikdo ze sta prváčků neztratil. Odpoledne jsme hrali několik her a následovala klasická večerní rozlučková zábava.

SeznamovakFES 2019 byla pecka a my tímto děkujeme Fakultě ekonomicko-správní a všem hostů, že spolu s námi vytváří tento projekt a usnadňují prváčkům začátek cesty na FES.

Tým SeznamovákFES

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud