Základní informace

Jako studenti navazujícího studia FES pořádáme čtyřdenní seznamovací kurz pro nové studenty sami, ovšem za oficiální podpory Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. Za dobu studia jsme si již prošli spousty situacemi, tudíž naše zkušenosti jsou bohaté a byla by škoda je nepředat dál.

Pokud se chceš dozvědět na jaký předmět či učitele si dát pozor, kde sehnat studijní materiály a jak správně nastartovat svoje studium, tak neváhej a vyraz s námi! Od nás dostaneš tzv. „balíček šitý na míru prvákovi“ .
Čekají Tě dny, které změní Tvůj život. Věříme, že se opět vytvoří skvělá a pevná parta. Neskončí to ovšem tímto týdnem, ale pokračuje to i v Pardubicích. Společně chodíme na hokej, do kina, na bowling, na brusle, na různé společenské akce nebo se jen tak sejdeme a zpříjemníme náš volný čas. Studenti se na nás obracejí i během roku s různými prosbami a my jim vždy rádi vyjdeme vstříc. Nemusíš se bát, že by si nějak nezapadl, každý si najde své místo v kolektivu.
Takže pokud chceš svůj studentský život nastartovat tím správným směrem a najít nové kamarády, tak neváhej a vyraz s námi na SEZNAMOVÁK!

Termín:

6.9. – 9. 9. 2021

Místo:

Ubytování v Rekreačním areálu a kempu Sklář Ostružno poblíž malebného města Jičín  http://www.sklar-ostruzno.cz/

Stravování:

plná penze (snídaně, oběd, večeře)

Ubytování:

v čtyřlůžkových chatkách

Doprava:

vlastní nebo s námi z Pardubic

Vybavení areálu:

dle počasí možnost koupání v bazénu, badminton, plážový volejbal, ping pong, možnost grilování venku

Program:

seznamovací hry, vzdělávací program připravený fakultou, megaparty, teambuildingové hry, setkání s ostatními studenty / absolventy FES, maximální možné množství informací o Erasmu a dalších aktivitách, sportovní hry a spoustu dalšího

Co dál?

nechte se překvapit

Cena: 2500,–Kč

(nevratnou zálohu 1000,- Kč uhradit do 8. 8. 2021, doplatek na místě 1500,- Kč)

Číslo bankovního účtu: 1846008019/3030 
Do poznámek prosím uveďte Vaše jméno a příjmení.