Instruktoři

Zajímá vás, kdo vás bude mít na starosti? Jsou to studenti čtvrtého a pátého ročníku…


Tereza

Jmenuji se Tereza a jsem studentkou 5. ročníku programu Ekonomika a management. Mám ráda sport a vedle studia také pracuji. Minulý rok jsem studovala v Lisabonu v rámci programu Erasmus+. Studium na fakultě mi doslova změnilo život. Poznala jsem spoustu skvělých lidí a získala možnost seberealizace, neboť se vedle studia věnuji mnoha dalším aktivitám. Jsem emeritní členkou komory studentů Akademického senátu Fakulty enomicko-správní Univerzity Pardubice a společně s Danem a Štěpánem pořádáme adaptačně-seznamovací kurz pro studenty prvního ročníku fakulty, kterým se snažíme usnadnit těžké začátky „nováčka“ a poskytnou tzv. „balíček šitý na míru prvákovi“. Tedy se ničeho nebojte a pojďte do toho s námi!

 


Dan

Jmenuji se Daniel, v Pardubicích studuji obor Veřejná ekonomika a správa a podařilo se mi úspěšně projít do 3. ročníku. Od druháku ale studuju obor Ekonomie pro kriminalisty a celníky, protože se mi zdá perspektivnější. Rád sportuju a v rámci možností jsem pro každou zábavu. Řídím se mottem: „To cesta, cesta nám přináší štěstí a ne cíl.“, tak doufám, že i pro vás budou Pardubice tou správnou cestou a budete mít možnost je poznat a dozvědět se pár užitečných informací o něco dřív.

 

 

 


Štěpán

štěpánJmenuji se Štěpán. Na Univerzitě Pardubice studuji obor Management podniku a ochrana společnosti. V tuto chvíli jsem postoupil do třetího ročníku. Tento obor mě dostatečně naplňuje, protože mám rád směsici práva a ekonomie, což MOPS zahrnuje. Určitě jsem spokojen s výběrem. Vedle školních aktivit se věnuji spoustě činností – organizuji dětské tábory, společně s Terkou pracuji v eBRÁNĚ, dále se podílím na grantu „živé knihy“ a spoustě dalších projektů. Co se týká sportovního vyžití, tak v posledních měsících chodím na crossfit a nedávno jsem začal s thaiboxem. Také rád plavu, jezdím na kole, běhám, atd. Moje oblíbené motto: „S úsměvem dojdeš daleko, ale s úsměvem a namířenou zbraní dojdeš mnohem dál.“ Budu se na Vás těšit!