Instruktoři

Zajímá vás, kdo vás bude mít na starosti? Jsou to studenti čtvrtého a pátého ročníku…


Anička

Jmenuji se Anička a jsem studentkou 5. ročníku programu Ekonomika a management. Před rokem jsem v rámci programu Erasmus+, který naše fakulta nabízí vycestovala na půl roku do Španělska. Mám ráda sport a ve svém volném čase se v rámci studentské organizace ESN starám o zahraniční studenty na naší Univerzite.

Seznamovací kurzy jsem začala pořádat hlavně z důvodu, že jsem se sama tohoto kurzu zúčastnila a získala jsem tak nejen veškeré informace o studiu, ale především kamarády a parťáky na celých 5 let studia. Každý rok se snažím nezůstat jen u seznamováku, ale začlenit prváky i do samotného studentského života v Pardubicích.

 


Domča

Jmenuji se Domča, na FESce studiji navazující magisterské studium. Jsem milovníkem cestování, při svém studiu jsem zvládla studovat dva semestry v Portugalsku a jeden semestr ve Slovinsku, takže vidíš, že zvládnout se u nás dá ledacos. Ale stejně se nakonec vždy vrátím zpět do Pardubic, kde mě můžeš potkat hlavně ve fitku nebo na kafi s přáteli.

Jako každý rok si přeji, aby se na seznamovaku studenti hlavně dobře bavili a proto už teď vymýšlím, co nového připravit. Každý rok je to trochu výzva, ale věřím, že to bude opět nezapomenutelný týden.

 

 

 


Štěpán

štěpánJmenuji se Štěpán. Na Univerzitě Pardubice jsem vystudoval obor Management podniku a ochrana společnosti a momentálně studují Management. Vedle školních aktivit také pracuji na své kariéře v oblasti managementu a celé léto organizuji dětské tábory, dále se podílím na grantu „živé knihy“ a spoustě dalších projektů. Co se týká sportovního vyžití, tak v posledních měsících chodím na crossfit a nedávno jsem začal s thaiboxem. Také rád plavu, jezdím na kole, běhám, atd. Moje oblíbené motto: „S úsměvem dojdeš daleko, ale s úsměvem a namířenou zbraní dojdeš mnohem dál.“ Budu se na Vás těšit!