O co jde?

Jsme současní a bývalí studenti Fakulty ekonomicko-správní, Univerzity Pardubice a ve spolupráci s fakultou již šestým rokem pořádáme seznamovák pro nově nastupující studenty. Za dobu studia jsme absolvovali nespočet přednášek, cvičení a zkoušek. Několik z nás má za sebou státnice a to jak bakalářské i magisterské. Dvě z našich instruktorek ti můžou předat zkušenosti s Erasmem, jeden z nás ze studentské rady a jeden ze spolku ESN. Snad všichni jsme vystřídali několik sportů, které nabízí naše Katedra tělovýchovy a sportu a všem nám jsou blízké i naše studentské bary.

Pokud se chceš dozvědět na jaký předmět či učitele si dát pozor, kde sehnat studijní materiály a jak správně nastartovat svoje studium. Od nás dostaneš tzv. „balíček šitý na míru prvákovi“.

Čekají tě dny, které změní Tvůj život. Věříme, že se opět vytvoří skvělá parta. Neskončí to ovšem tímto týdnem, ale pokračuje to i v Pardubicích. Společně chodíme na hokej, do kina, na bowling, na brusle, na různé společenské akce nebo se jen tak sejdeme a zpříjemníme náš volný čas. Studenti se na nás obracejí i během roku s různými prosbami a my jim vždy rádi vyjdeme vstříc. Nemusíš se bát, že by si nějak nezapadl, každý si najde své místo v kolektivu.

Takže pokud chceš svůj studentský život nastartovat tím správným směrem a najít nové kamarády, tak neváhej a vyraz s námi na SEZNAMOVÁK.

Čekají Vás čtyři dny plné seznamovacích her, které utuží váš kolektiv. Jeden den bude plně v režii učitelů a referentek ze studijního oddělení, kteří Vám předají veškeré informace o studiu. Od starších spolužáků se dozvíš, jak správně odstartovat svoje studium a jak nevybouchnout při prvním zkouškovém období. Vztahy také utužíte při sportovních aktivitách a především při večerních párty, které jako každý rok plánujeme ve velkém stylu. 

© Seznamovák FES 2023 | Všechna práva vyhrazena