fbpx

COOL PEOPLE

Organizátoři

Tak tohle jsme my. 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Současní i bývalí studenti FESky, kteří pro prváky s láskou každý rok chystají Seznamovák FES. 👀

Sami jsme na něm totiž před lety byli a víme, jak je taková akce do začátku studia potřeba. 😎

Jestli máš otázky už teď, neboj se nás osobně kontaktovat. 😊

ŠTĚPÁN

Jmenuji se Štěpán a na FESce jsem vystudoval bakalářský obor Management podniku a ochrana společnosti. Jako navazující obor jsem pak zvolil Management. Aktuálně se pohybuji ve světě financí, kde jako oblastní ředitel vedu svou vlastní obchodní skupinu. Mimo to už spoustu let organizuji dětské tábory a věnuji se několika dalším zajímavým projektům. Kdo mě zná, tak ví, že razím přístup "na klid" - ve škole, v práci i v osobním životě. Protože proč se zbytečně stresovat, žejo. Seznamovák pro vás připravujeme takový, jaký bych si tenkrát já sám přál zažít. Budu se na Vás těšit!

ANIČKA

Jmenuji se Anička a na FESce jsem vystudovala Ekonomiku a management. Během studia jsem v rámci programu Erasmus+, který naše fakulta nabízí, vycestovala na půl roku do Španělska. Mám ráda sport a ve svém volném čase se v rámci studentské organizace ESN starám o zahraniční studenty na naší Univerzitě.

Seznamovací kurzy jsem začala pořádat hlavně z důvodu, že jsem se sama tohoto kurzu zúčastnila a získala jsem tak nejen veškeré informace o studiu, ale především kamarády a parťáky na celých 5 let studia. Každý rok se snažím nezůstat jen u seznamováku, ale začlenit prváky i do samotného studentského života v Pardubicích.

KUBA

Já jsem Kuba a na FESce jsem vystudoval Multimédia ve firemní praxi. Do týmu organizátorů jsem naskočil hned po tom, co jsem si SeznamovákFES sám užil jako prvák. 📷 Baví mě organizačně zajišťovat akce, na kterých můžu předat něco ostatním a postarat se o to, aby si to pořádně užili. 🤩 Ve volném čase zajdu rád na kolečkáče, pokecat u dobrýho jídla, nebo třeba na trip na hory. Baví mě vymýšlet a realizovat věci, takže většinou na něčem pracuju, nebo něco vymýšlím. Na volné noze se pohybuji v marketingu, brandingu a taky jako mentor a kouč. Na Seznamováku se objevím třeba za DJ mixákem, protože večerem to rozhodně nekončí. 🎧🔥.

VERČA

Jmenuji se Verča a jsem absolventem FESky, konkrétně oboru Ekonomika a management podniku. A jestli mi to k něčemu bylo? Za mě určitě jo - přes působení v managementu celorepublikové plavecké organizace jsem se dostala k online marketingu a dělám tak práci, do které se každý den těším. Částečně jsem zůstala i u plavání - po škole jsem spoluzaložila vlastní plavecký klub. A k seznamováku - sama jsem ho před nástupem do prváku absolvovala a rozhodně toho nelituji. Vejška není jenom o učení, základem je si to užít s fajn partou lidí, kterou poznáš právě tam.

NELČA

Jmenuji se Nela a na FESce mě letos čeká poslední ročník oboru Management podniku. Mimo školy se věnuji online marketingu a od nedávna ho mám na starosti v Pardubickém podnikatelském inkubátoru. Ve volném čase si jdu ráda zaběhat nebo zacvičit jógu. Na Seznamovák jezdím proto, že jsem se ho před prvákem zúčastnila taky a dalo mi to spoustu kámošů a informací, které bych ráda předala dál, abych udělala budoucím prvákům start vysoké o trochu jednodušší!

ORESTA

Ahoj, jmenuji se Oresta a teď jsem čerstvý absolvent FESky oboru Finance. Aktuálně se věnuji kariéře ve finančním světě a plánuji pokračovat v navazujícím studiu.

Na seznamováky jezdím, abych předala své nabyté zkušenosti a postřehy ze studia. 

Ve volném čase se věnuji dětem, ať už jako instruktor či zdravotník na táborech. V létě trávím čas s přáteli, cestováním či lezením po skalách, nebo na vodě. Přes rok mě můžete vidět i na univerzitních akcích.

JAKUB

Ahoj, jmenuji se Jakub a na FESce jsem dokončil bakalářské studium oboru Management podniku. Před třemi lety jsem se tohoto seznamováku sám účastnil a dalo mi to do začátku studia cenné informace a spoustu kamarádů. Nadchlo mě to natolik, že jsem se přidal k týmu organizátorů a starám se, aby noví studenti zažili stejně dobrý a pozitivní vstup do studia, jako jsem měl já.

JOLČA

Ještě si musí dopsat bio a doplnit fotku 😛

FILIP

Ahoj!

Jmenuji se Filip a studuji druhým rokem obor Ekonomika a management sportovních organizací na Univerzitě v Pardubicích. Minulý rok jsem se seznamováku sám účastnil, a jsou to ty nejlepší zážitky, co jsem si odvezl. Na seznamováku jsem se dozvěděl jak vlastně naše univerzita funguje a dostal jsem cenné rady do začátku, které bych chtěl předat dále! Ve svém volném čase se věnuji volejbalu, dětem na táborech, nebo svému psovi Timovi. Doufám, že se uvidíme a společně si to užijeme!

JOLČA

Ahoj, jmenuji se Jolča a letos jsem dokončila první ročník FESky v oboru Multimédia ve firemní praxi. Ve volném čase ráda sportuji, baví mě práce v oboru, který studuji, ráda organizuji a zajišťuji různé akce a Seznamovák mě natolik nadchl, že se ho letos zúčastním jako organizátor. Minulý rok jsem si ho prožila a bylo to super. Našla jsem si zde partu kamarádů, které mám okolo sebe a nebyla jsem na vše ve škole sama. Dozvěděla jsem se, jak to na FESce funguje a jak si vejšku hlavně užít, a ráda vám tyto informace předám dál. Takže doufám, že se v září uvidíme!

Tak co, už máš vyplněnou přihlášku? 😁 Jestli ne, tak ji najdeš přímo tady!

Těšíme se na Tebe.

© Seznamovák FES 2024 | Všechna práva vyhrazena