COOL PEOLPE

Organizátoři

Tak tohle jsme my. 🙋🏻‍♂️🙋🏻‍♀️ Současní i bývalí studenti FESky, kteří pro prváky s láskou každý rok chystají Seznamovák FES. 👀

Sami jsme na něm totiž před lety byli a víme, jak je taková akce do začátku studia potřeba. 😎

Jestli máš otázky už teď, neboj se nás osobně kontaktovat. 😊

ING. ŠTĚPÁN

Jmenuji se Štěpán. Na Univerzitě Pardubice jsem vystudoval bakalářský obor Management podniku a ochrana společnosti. Jako navazující obor jsem pak zvolil Management. Aktuálně se pohybuji ve světě financí a vedu svou vlastní obchodní skupinu. Mimo to už spoustu let organizuji dětské tábory, dále se podílím na grantu „Živé knihy“ a spoustě dalších projektech. Co se týká sportovního vyžití, tak v posledních měsících chodím na florbal a sem tam zajdu na crossfit nebo thaibox. Také rád plavu, jezdím na kole, běhám atd. Budu se na Vás těšit!

ANIČKA

Jmenuji se Anička a na FESce jsem vystudovala Ekonomiku a management. Během studia jsem v rámci programu Erasmus+, který naše fakulta nabízí, vycestovala na půl roku do Španělska. Mám ráda sport a ve svém volném čase se v rámci studentské organizace ESN starám o zahraniční studenty na naší Univerzitě.

Seznamovací kurzy jsem začala pořádat hlavně z důvodu, že jsem se sama tohoto kurzu zúčastnila a získala jsem tak nejen veškeré informace o studiu, ale především kamarády a parťáky na celých 5 let studia. Každý rok se snažím nezůstat jen u seznamováku, ale začlenit prváky i do samotného studentského života v Pardubicích.

KUBA

Jmenuji se Kuba a na FESce jsem vystudoval Multimédia ve firemní praxi. Na volné noze se pohybuji v marketingu, brandingu a také jako mentor a kouč. Baví mě organizačně zajišťovat akce typu seznamovák, kde mohu navíc předat něco ostatním. Ve volném čase rád sportuji, fotím, cestuji a trávím čas s přáteli. Na seznamováku se objevím třeba za DJ mixákem, nebo foťákem.

VERČA

Jmenuji se Verča a jsem absolventem FESky, konkrétně oboru Ekonomika a management podniku. Dlouhá léta se pohybuji v oblasti plavání jako trenér, při škole jsem pracovala v managementu celorepublikové plavecké organizace, a po škole jsem spoluzaložila vlastní plavecký klub. Aktuálně pracuji především v oblasti online marketingu, do toho se ale stále věnuji trénování dětí - nejenom plavání, ale i třeba atletiky nebo sportovních her. A k seznamováku - sama jsem ho před nástupem do prváku absolvovala, a rozhodně toho nelituji. Vysoká škola není jenom o učení, základem je si to užít s fajn partou lidí, kterou poznáš právě tam.

NELČA

Jmenuji se Nela a na FESce mě letos čeká poslední ročník oboru Management podniku. Mimo školy se věnuji online marketingu a od nedávna ho mám na starosti v Pardubickém podnikatelském inkubátoru. Ve volném čase si jdu ráda zaběhat nebo zacvičit jógu. Na Seznamovák jezdím proto, že jsem se ho před prvákem zúčastnila taky a dalo mi to spoustu kámošů a informací, které bych ráda předala dál, abych udělala budoucím prvákům start vysoké o trochu jednodušší!

ORESTA

Jmenuji se Oresta a studuji na FESce už druhým rokem obor Finance. Aktuálně se věnuji kariéře ve finančním oboru. 

Na seznamováky jezdím, abych předala své nabyté zkušenosti a postřehy ze studia. 

Ve volném čase se věnuji dětem, ať už jako instruktor či zdravotník na táborech nebo na kroužku. V létě jezdím na fesťáky jako jejich pořadatel. Přes rok mě můžete vidět i na univerzitních akcích. 

Mám ráda espresso tonic a víno. Ze všeho nejvíc mě baví cestování či lezení po skalách, nebo jen kvalitně strávený čas s přáteli.

JAKUB

Ahoj, jmenuji se Jakub a na FESce právě končím druhý rok studia oboru Management podniku. Před dvěma lety jsem se tohoto seznamováku sám účastnil a dalo mi to do začátku studia cenné informace a spoustu kamarádů. Nadchlo mě to natolik, že jsem se přidal k týmu organizátorů a starám se aby noví studenti zažili stejně dobrý a pozitivní vstup do studia, jako jsem měl já.

JOLČA

Ještě si musí dopsat bio a doplnit fotku 😛

Tak co, už máš vyplněnou přihlášku? 😁 Jestli ne, tak ji najdeš přímo tady!

Těšíme se na Tebe.

© Seznamovák FES 2024 | Všechna práva vyhrazena